Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV sú už v dnešnej dobe štandardným pomocníkom pri ochrane nehnuteľností a zabezpečenia verejných priestorov. CCTV môže jednoznačne zefektívniť výrobné procesy a kontrolu zamestnancov v každej firme. Využite naše služby a nechajte si navrhnúť a postaviť moderný kamerový systém na mieru. Dianie vo vašom majetku budete mať pevne v rukách aj bez vašej prítomnosť

CCTV je skratka z anglického Closed Circuit Television – uzavretý televízny okruh

Kamery dokážu pracovať v automatickom režime alebo byť monitorované bezpečnostnými pracovníkmi objektu. Kamerové sústavy môžu byť napojené na počítač, kde sa záznam buď zálohuje alebo posiela ďalej do sveta po internete.

Čo MSK SYSTÉMY ponúka v tejto oblasti?

Ponúkame profesionálne riešenie pre malé aplikácie ako sú rodinné domy, obchody a kancelárie i rozsiahle  a náročné aplikácie v priemysle s rádovo 10tkami kamier.

Pracujeme s týmito kamerami  a komponentmi :

• Mikrokamery
  • Kamery s vysokým alebo nízkym rozlíšením
  • Maskované kamery
  • Kamery pre farebný či čiernobiely záznam
  • Infračervené pre lepšie nočné snímanie
  • Otočné i so zoomom.
  • Bezdrôtové wireless kamery
  • IP kamery s kompresiou MPEG4 prenášajúce záznam po LAN sieti alebo internete
  • Objektívy
  • Držiaky na kamery
  • Atrapy kamier
  • Mnoho ďalšieho

Ako tvoríme kamerový systém:

1. Prieskum objektu a návrh konkrétneho kamerové systému. Počas tejto fáze vykonávame kamerové testy, pri ktorých máte možnosť posúdiť, jednotlivé typy kamier (na základe týchto testov si môžete urobiť predstavu o rozdieloch medzi jednotlivými typmi kamier, ich šírke záberu, kvalite nočného snímania či reakcii na proti svetlo)
  2. Inštalácia a stavba systému
  3. Odovzdanie projektu do ostrej prevádzky pri teste všetkých jeho funkcií. Dodanie všetkej potrebnej dokumentácie, manuálov a atestov pre poisťovňu.

Koľko ma to bude stáť?

Kontaktujte nás a my vám vypracujeme na mieru šitú cenovú ponuku.