Zabezpečovacie systémy

Ako náhle opustíte váš dom, chatu, predajňu či iný majetok, nechávate ho bez dozoru a tým dávate príležitosť rôznym indivíduám, aby vám pripravili nepríjemné prekvapenie. Nikto nemôže byť na viacerých miestach na raz, no však s inštaláciou elektronického zabezpečovacieho systému sa tento nedostatok výrazne kompenzuje.

Čo sú to elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)?

Zabezpečovacie systémy slúžia na zabezpečenie bytov, domov, chát, predajní, škôl či priemyselných budov proti vlámaniu.

Vybrané vlastnosti EZS:

• Hlásenie udalosti pri tlakovom, svetelnom a tepelnom kontakte
  • Hlásenie udalosti pri nežiaducej manipulácii s objektom
  • Hlásenie udalosti pri vstupe (pohybe) do objektu vzhľadom na čas
  • Výstup na sirénu
  • Možnosť prijímať hlásenia udalosti aj na diaľku (mobil, internet, )
  • Zakódovaný prenos signálu na pult centrálnej ochrany (Polícia, bezpečnostná agentúra)
  • Mnoho ďalšieho…

Aký je postup našej práce pri tvorbe EZS?

• Vypracovanie bezpečnostného posudku vášho objektu a návrh bezpečnostného systému
  • Konzultácia zo zákazníkom a hľadanie najlepšieho riešenia
  • Inštalácia zabezpečovacieho systému do objektu
  • Odovzdanie projektu do užívania po teste všetkých jeho funkcií v dohodnutom čase a cene. Dodanie všetkej potrebnej dokumentácie, manuálov a atestov pre poisťovňu.

Povedzte mi ešte čosi viac o EZS

Používame iba kvalitné, spoľahlivé a certifikované komponenty schválené pre SR – moduly od Českého výrobcu Jablotron,.. Bezpečnosť a ochrana s moderným dizajnom, jednoduchou obsluhou a minimálnou údržbou, to sú MSK zabezpečovacie systémy.

Koľko ma to bude celé stáť?

Elektronické systémy na ochranu majetku sú cenovo dostupnejšie, než si verejnosť myslí. Často krát je to cena zrovnateľná s cenou bežných elektospotrebičov v domácnosti. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme na mieru šitú cenovú ponuku.