Elektornický video vrátnik (videotelefón)

Video vrátnik slúži k vizuálnej kontrole návštevníkov, ktorý stoja pred vašimi vchodom alebo bránou bez nutnosti osobného kontaktu s nimi, a s možnosťou otvorenia dverí i na diaľku. Elektronického video vrátnika je ďalej možné využiť ku komunikácii v rámci celého objektu.

3 najčastejšie dôvody prečo naši zákazníci chcú videovrátnika

  1. Vizuálna kontrola vstupu do objektu
  2. Možnosť otvorenia dverí na diaľku
  3. Záznam návštev objektu

Princíp fungovania

Po stlačení zvončeka zvukový signál oznámi príchod hostí. Kamera umiestnená vonku začne prenášať obraz na display telefónu. Užívateľ môže stlačením tlačídka OTVORIŤ, vyslať signál do relé, ktoré je zabudované v danom mechanizme a vpustiť hosťa dnu. Najmodernejší video vrátnici disponujú možnosťou zaznamenávať videohovory či už automaticky, alebo manuálnym príkazom NAHRAŤ HOVOR.

Máte o video (audio) vrátnika záujem? Kontaktujte nás.